FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 
 
 Nowa ksiega gości Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Rafael
Administrator



Dołączył: 23 Maj 2005
Posty: 110
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Asti

PostWysłany: Nie 17:27, 28 Maj 2006 Powrót do góry

Zapraszam do wpisywania się...


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Ksawi Plock
Gość






PostWysłany: Wto 12:00, 30 Maj 2006 Powrót do góry

Europe wg mnie należy do wielkiej tróki zespołów glam-rockowych a nie tak jak wiele osób szufladkuje go w beznadziejnie brzmiącym w nazwie pudel metalu Wiele ze starszych fanów pamięta z pewnością popisy sceniczne ś.p. Freddiego Mercury z grupy Queen moim zdaniem jeżeli nie najlepszego to będącego w ścisłej czołówce historii rocka. Zespół Queen reaktywowany rok temu nie ma już tego powera a sam Paul R. to nie Mercury. Innym polecenia zespołem jest norweska formacja Wig Wam. Polecam ściągnąć kawałek In my dreams który grupa prezentowała podczas konkursu Eurowizji 2005 w Kijowie. Pisząć o o tym konkursie warto przekazać gratulacje tegorocznemu zwycięscy fińskim monsterom z Lordi. Pozdrawiam wszystkich fanó rocka w Polsce i emigraji brytyjsko-irlandzkiej
Ksawi Plock
Gość






PostWysłany: Wto 12:08, 30 Maj 2006 Powrót do góry

Jeżeli ktoś chciałby podzielić się uwagami muzycznymi polecić jakiś koncert itp. to proszę pisać na mojego e-maila [link widoczny dla zalogowanych] Pozdro KSAWI !!!
Rafael
Administrator



Dołączył: 23 Maj 2005
Posty: 110
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Asti

PostWysłany: Wto 12:54, 30 Maj 2006 Powrót do góry

Uwagami możesz wymieniać się bez problemu na tym forum. O koncertach możesz porozmawiać w odpowiednim temacie w dziale "rock". Tak więc, zapraszam do rejestracji i przyłączenie się do dyskusji prowadzonych na tym forum...


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Czw 18:37, 28 Wrz 2006 Powrót do góry

Witam
kłania sie Piospy...
od 20 lat jestem fanem EUROPE

przy okazji zapraszam na moją stronę Jorna Lande

[link widoczny dla zalogowanych]

i na serwisy w któych się udzielam:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]
Avalansz
Gość






PostWysłany: Wto 17:44, 10 Paź 2006 Powrót do góry

Bardzo fajna strona:)
miumiu
Gość






PostWysłany: Sob 3:14, 25 Lis 2006 Powrót do góry

Hejka!!! Kto chce pooglądać ciekawe wywiady, teledyski i koncerty lub inne materiały Video o Europe, zapraszam na www.youtube.com, wystarczy tylko wpisać "Joey Tempest" i dalej "Search"...dużo wspaniałego materiału do pooglądania;)) Jest nawet film "On The Loose", tam można go obejrzeć w całości;) Podam do niego linki
http://www.youtube.com/watch?v=DVraM6plrf4 ---> część pierwsza, http://www.youtube.com/watch?v=Y4_mXLLtqbk ---> część trzecia, i druga ---> http://www.youtube.com/watch?v=Vsmmp-3kkiA&mode=related&search=
Miłego oglądania Wink))
dorota




Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 12:01, 21 Sty 2007 Powrót do góry

ok stronka Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
a jeśli ktoś zauwarzy u mnie błąd niech mnie poprawi bo mam dopiero 10 lat.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Rafael
Administrator



Dołączył: 23 Maj 2005
Posty: 110
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Asti

PostWysłany: Nie 18:13, 21 Sty 2007 Powrót do góry

*zauważy

Nie jest to czepianie się, lecz poprostu spełnienie Twojej prośby...

PS.: cieszę się, że ci sie strona podoba


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
lucas03
Gość






PostWysłany: Wto 14:50, 20 Lut 2007 Powrót do góry

No no prawdopodobnie jedna z lepszych stron z poświęconych wspaniałej kapeli Europe Smile Brawo !!!
A co do samego zespołu to fanem jestem stosunkowo krótko bo jakieś 2 lata. Europe daje inny rodzaj satysfakcji z muzyki i inne jej postrzeganie ... to jest to.
jarecki
Gość






PostWysłany: Wto 7:02, 06 Mar 2007 Powrót do góry

To jest to!!! szczyt !!!! sam szczyt !!!!

Mam 34 lata... Od wielu, wielu lat muzyka jest moim światem..Takiego kopa dawno nie słyszałem... Europe jak wino - im starsi , bardziej doświadczeni tym lepsi !!!!

Czekamy z utęsknieniem na koncert w Polsce !!!!

Rock'n'roll rulez !!!!!
PETER
Gość






PostWysłany: Śro 16:58, 07 Mar 2007 Powrót do góry

EUROPE JEST THE BEST 2 OSTATNIE PŁYTY ODLOT
ania
Gość






PostWysłany: Pią 23:55, 13 Kwi 2007 Powrót do góry

od czasu kiedy uslyszałam utwór finalowe odliczanie hmm a raczej od kiedy zobaczylam joeya tempesta jestem fanką europe tyle tylko że miałam wtedy 6 lat i wiecie co?? uwielbiam ich do tej pory ich piosenki świetne ich najnowsza plyta jest rewelacyjna!!!! szkoda tylko że nic nie wiadomo na temat ich koncertu w polsce pozdro dla fanow europe Smile
Ka
Gość






PostWysłany: Pon 21:53, 30 Kwi 2007 Powrót do góry

Europe to świetny zespół... szkoda, że nie jest tak bardzo znany jak inne...
Dwa ostatnie ich krążki to rewelacja... a hit 'the final countdown' tez jest swietny Wink
voytec
Gość






PostWysłany: Nie 3:13, 10 Cze 2007 Powrót do góry

obecnie mam 25 lat a Europe sluchalem tak naprawde jakies 12 lat temu jak bylem dzieckiem, ale do dzisiaj kocham wiekszosc ich kawlakow, pozdrawiam wszyskich fanow. a myslalem ze jestem jedynym fanem w polsce tego zespolu
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
 
 
Regulamin